Magnet Baskı denilince akla gelen ucuz magnetin adresi biziz

Ucuz magnet denilence güvenli magnet baskı ve tasarım işleri ile ön plana çıkan magnetinitasarla.com sizlere hızlı ve güvenli alışverişin yeni formatını sunmaktadır.

Özellikle parti konseptli işlerin vazgeçilmez hediyelik ürünleri içerisinde olan magnet baskı bazı durumlarda promosyon ürünü olarak büyük firmalarda tercih etmektedir.Bunların yanı sıra özellikle düğün nişan doğum günü için hazırladığımız diğer hediyelik ürünler sizler için tasarlanıp sizlere gönderilmektedir.

Son zamanlarda piyasaların hareketli olduğu dönemlerde fırsatların olduğu dönemlerde dahi çizgisinden ayrılmayan firma magnetinitasarla.com olarak sizlere en iyi kalitede ürün sunulmaktadır. Diğer firmaların 0.2mm kalınlığında  magnet kullanıp müşterilerini memnun edemezken biz sizler için 0.5mm kalınlığındaki sağlam yapışmasında magnetiğinde problem yaşamayacağınız ürünler ile hazırlamaktayız.

Bunların yanı sıra ürünlerimiz itina ile paketlenmektedir.özenle gönderilmektedir. Ürünlerin paketlenmesi her ürünün farklı farklı şekilde paketlenmesi sağlanarak en güzel en güvenilir şekilde sizlere yollanmaktadır. Kargolama aşamasında oluşabilecek hasarlar minimize edilerek yollanmaktadır. Bunlar müşteri memnuniyeti için ön planda tuttuğumuz prensiplerimizden sadece bir kaç tanesidir.