Gizlilik ve Kullanım Şartları

Gizlilik Şartnamelerimizi Okuyunuz

magnetinitasarla.com  sitesi olarak kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyuyoruz. Kişisel bilgilerinizin güvenliği ile ilgili açıklamalar aşağıda bilginize sunulmuştur;

magnetinitasarla.com ’a kayıtlı müşterilerimize ait isim, yaş, adres, e-posta, telefon numarası..vb. kayıt sırasında girilen hiçbir bilgiyi web sitesinde yayınlamaz.

magnetinitasarla.com  siz müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, adres, vs. ) sizlerden talep etmektedir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Yasal olarak belirlenen çerçevede toplanan ve saklanan bu bilgiler müşterinin siteye girişi, alışveriş yapması ve kampanyalara göz atması ile birlikte süper avantaj ve çeşitli faaliyetlerinin oluşturulmasını sağlamakta ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik bütün bilgiler sadece magnetinitasarla.com   bünyesinde kullanılmaktadır.
magnetinitasarla.com , müşterilerinden sitede kayıtlı olduğu süresince topladığı bilgileri, müşterinin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır. Müşterilerimizin  bilgilerini, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde  magnetinitasarla.com  veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin magnetinitasarla.com  arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Bu belgede bulunan bilgiler  magnetinitasarla.com  gizlilik ilkesini bildirmektedir.
magnetinitasarla.com  gerektiğinde bu gizlilik belgesinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Site içerisinde işlenmesi muhtemel suçlar ve Suçların aitliği

Sitemizde özellikle çocuklara ait ürün üretimi noktasında çalışmalar olduğu için bu noktalarda normalden hassas olmanız rica edilir ve,

Site içerisinde yapacağınız gayri ahlaki devranlışlar size yada başkasına zarar verecek boyutta olursa ve bunlar resmi merciler tarafından istenilirse bunları gereği yasal yollardan yapılmaktadır ve veya istenilmek zorundadır.(kayıtlar cokie,ip vs.bilgiler özellikle güvenlik ,ödeme ve kart çalınmalarına gibi durumlara karşı kayıt altına alınmaktadır.Bunları kabul etmiş sayılmaktasınız)

İnternet üzerinden yapılan suçların diğer suçlara göre daha ağır sonuçları olduğunu da bu suçları işlemeden önce bilmenizde fayda vardır.