Kargo Ücreti ile alakalı bilgilendirme kampanyası

02.02.2019 - 03.03.2020
Kargo Ücretlendirmesi ve fiyatlandırma

Kargo ücretlendirme politikamız siz değerli müşterilerimizin en optimal değerler ile sonuca ulaşması ve memnuniyet düzeyinin artırılması amaçlanarak sonuçlandırılmıştır.

Kargolarımız siz değerli müşterilerimizin minimum maaliyet oluşturması açısından zaman zaman farkındalık gösterme durumu olabileceği gibi fiyat performans ve hızlı kargolama gibi faktörlerde göz önüne alınarak siz müşterilerimizin memnuniyetini artırmak için değerlemeye alınarak sonuçlandırılmaktadır.


kargo ücretlendirmesi,lkargo kampanyasi,kargo,kampanya

Kargo firmalarımız ve çalışma saatleri hakkında;

Şu anda firmamızın aşağıdaki kargo firmaları ile anlaşması vardır. Fakat zaman teslim alınması gibi faktörlerden dolayı her zaman aynı şekilde aynı firmalar kullanılamamaktadır.

1-Yurt İçi kargo

2-Aras Kargo

3-Sürat Kargo

4-Mgn Kargo

5-Terminal Kargo

 

Bu kargolar ile anlaşmamız vardır. Durum bazlı değerlendirme yaparak sizlere mantıklı sonuçlar elde edilmesi için zaman içerisinde farkındalık gösteren durumlar ile kargo firmalarımız değişmektedir.

Özellikle yurtiçi kargo  çalışma ofisimize öğleden önce 11 civarı geldiğinden müşterilerimizin en geç 48 saat içerisinde kargoya teslim etme prensibi olduğu için yurtiçi kargo firmasını tercih edemediğimiz durumlar olmaktadır. Genel olarak 48 saat kuralımız olmasının yanı sıra aynı gün siparişlerimizi teslim etmeye çalışmaktayız. 

magnetinitasarla.com olarak hediyelik eşya ve konsept parti ürünleri satışı üzerinde çalışma yaptığımızdan dolayı bazı durumlarda ürünlerimizin boyutları DS leri yüksek olması hasebi ile MNG kargo ile gönderim yapılabilmektedir.

Fiyatlandırma Politikası

Anlaşmalı kargo firmalarında fiyatlandırma politası ortalama aynı düzeyde fiyatlandırma çıkartmaktadır. Kargo gönderim oranımızın yüksek olması hasebi ile tüm kargo firmaları ile uygun olarka kargolama yapmaktayız. E ticaret piyasasında ongörülen fiyatlandırma politikasına bizlerinden uyması ve haksız rekabetin ortaya çıkmaması için aşağıdaki fiyatlar sözkonusu olmasının yanı sıra zaman içerisinde değişme durumlarıda vardır.

Yurt içi:49Tl ve üzeri kargolarında 1tl kargo ücreti alınmaktadır

Yurt içi:99Tl ve üzeri kargolarda kargolarınız ücretsiz olarak tarafınıza ulaştırılmaktadır.

 kargo ücretlendirmesi , lkargo kampanyasi , kargo , kampanya ,